KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 17025063
nr 1702 5063
Evert Lundquist
(1904-1994), Sverige
Etsning, Komposition. Signerad, numrerad 9/50. Bildmått: 31,5x19 cm, yttermått inklusive ram: 52x38 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:26:20
350 kr
350 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
600 kr
Evert Lundquist
Läs mer om Evert Lundquist